Електронний Бізнес Центр "Гекон"
fon
Вітаємо, Ви зайшли на сайт як
ЕБЦ "Гекон"             15 Серпня 2020, Субота

Авторизація
 
Пароль... | Реєстрація
Купівля товарів/послуг
Інформація
Реклама

Правила користування Електронним Бізнес Центром "Гекон"

Електронний Бізнес Центр "Гекон" являється електронною торговою системою, надалі ТС. Всі матеріальні та інтелектуальні ресурси, що утворюють компоненти ТС являються приватною власністю засновника. Торгова інформація, надана учасниками ТС, належить їх авторам. Інтереси засновника представляє або він сам або уповноважена ним особа чи орган.

Мета

Основна мета ТС полягає у проведенні торгів для задоволенні потреби учасників ТС у торгівельній діяльності, що не заборонена законами України та іншими міжнародними зобов'язаннями, що стосуються торгівлі і які визнані Україною.

Принцип роботи

В основу роботи ТС покладено біржовий принцип. Учасники торгів зобов'язуються встановлювати справжню ціну та наявну кількість товару у себе на складі. Ціна товару вважається справжньою, якщо учасник-продавець погоджується відвантажити товар учаснику-покупцю в обмін на кошти зазначені в рахунку фактурі, що згенерований ТС та затверджений продавцем впродовж трьох днів з моменту створення рахунку фактури. Відмова надати товар чи послугу по рахунку-фактурі, що був попередньо затверджений вважається недобросовісною конкуренцією та веде до адміністративних санкцій з боку адміністрації ТС, окрім підтверджених документально випадків, а саме: форсможорних обставин, скасування покупцем рахунку-фактури.

Учасники ТС

Учасниками ТС вважаються фізичні особи (люди), які зареєструвалися в базі данних ТС. Учасники можуть бути і продавцями, і покупцями товарів чи послуг.

Права учасників

Покупець може вимагати введення санкцій стосовно продавця за невиконання зобов'язань продажу від адміністрації ТС.
Продавець може вимагати введення санкцій стосовно покупця за невиконання зобов'язань купівлі від адміністрації ТС.
Адміністрація чи власник ТС мають право накладати санкції на учасників ТС за невиконання цих правил.

Обов'язки учасників

Продавець зобов'язаний надавати достовірну інформацію про кількість товару чи послуги та його ціну.
Продавець зобов'язаний відвантажити товар чи розпочати надання послуги покупцю в обмін на кошти зазначені в рахунку-фактурі. Цей рахунок-фактура повинен бути згенерований покупцем за допомогою ТС, бути присутнім в ТС, бути затвердженим продавцем. Відвантаження товару чи початок надання послуги необхідно здійснити впродовж трьох днів з моменту затвердження продавцем рахунку-фактури.
Покупець зобов'язаний купити замовлений рахунком-фактурою товар або відмінити це замовлення не пізніше трьох днів з моменту його затвердження продавцем.

Відповідальність учасників ТС

Кожен учасник ТС несе відповідальність за зміст наданої ним інформації згідно законодавства України. Збитки завдані будь-кому розповсюдженням завідомо недостовірної інформації відшкодовуються автором цієї інформації згідно законодавства України на підставі судового рішення.
Адміністрація або власник ТС не несуть ніякої відповідальності за зміст інформації наданої учасниками ТС для відображення в будь-яких компонентах ТС.За зміст інформації, що надається компонентами ТС Адміністрація та власник ТС відповідальності не несуть. Будь-які збитки завдані будь-кому інформацією, що відображають компоненти ТС Адміністрація чи власник ТС не відшкодовують.

 

Реклама

© 2008-2020, ЕБЦ "Гекон"
Всі права зашищено