Електронний Бізнес Центр "Гекон"
fon
Вітаємо, Ви зайшли на сайт як
ЕБЦ "Гекон"             15 Серпня 2020, Субота

Авторизація
 
Пароль... | Реєстрація
Купівля товарів/послуг
Інформація
Реклама

З чого розпочати ...

Електронний Бізнес Центр "Гекон" являється електронною торговою системою, а тому ваші затрати за його використання надзвичайно низькі або навіть рівні нулю у порівнянні з класичними послугами бізнес центрів де можна зняти офіс всього за якихось 50-500 грн. за 1 кв.м.

Крок перший - Реєстрація

Спочатку зареєструйте себе в базі порталу, і тільки потім створіть свій новий магазин. Гості сайту неможуть створити новий магазин а також у них обмежено функціональність торгівлі. Процес простий і не вимагає заповнювати багато данних, лише саме необхідне. По закінченню реєстрації ви отримаєте на вказану вами електронну пошту лист з вашими реєстраційними данними. Ця електронна пошта також використовується при відновленні втраченого паролю.

Крок другий - Торгівля

Це основа вашої діяльності, навіть якщо ви виробник або надаєте послуги. Всі ваші уміння нідочого, якщо ви невзмозі їх продати.

Для початку перейдіть на панель Управління вашим магазином дадайте логотип магазину. Наповніть Каталог магазину товаром та оформіть Вітрину. Незабувайте про Новини магазину jcrskmrb це підніме рейтинг вашого магазину в очах покупців. Панель Замовлень використовується для управління новими та існуючими замовленнями від покупців. Після цього Ви можете переглянути ваш магазин як він є знайшовши його в Інтерактивному Каталогі магазинів.

Памятайте, в цьому бізнес центрі ви можете почати розповсюджувати інформацію про себе елегантно та ціленаправлено, а також безкоштовно або по незначній ціні. Все, що вам треба, це описати товар/послугу на полицях вашого магазину та задати основні параметри: ціна, кількість... нічого зайвого. Бажаємо успіху!

Принцип роботи

В основу роботи бізнес центру покладено біржовий принцип. Учасники торгів зобов'язуються встановлювати справжню ціну та наявну кількість товару у себе на складі. Ціна товару вважається справжньою, якщо учасник-продавець погоджується відвантажити товар учаснику-покупцю в обмін на кошти зазначені в рахунку фактурі, що згенерований ТС та затверджений продавцем впродовж трьох днів з моменту створення рахунку фактури. Відмова надати товар чи послугу по рахунку-фактурі, що був попередньо затверджений, на цивілізованих ринках у всьому світі вважається недобросовісною конкуренцією та може вести до адміністративних санкцій з боку учасників ринку або регуляторів : бойкот, антиреклама, судові позови тощо. Звичайно у деяких випадках, а саме: форсможорні обставини, скасування покупцем рахунку-фактури ( незавжди вагома причина), двостороння згода, тощо... санкцій не буде.

Проте кожен досвідчений підприємець знає що імідж це все ! Не намагайтеся дурити людям голову нереальними цінами та неправдивими данними про товар оскільки вас оцінять як афериста і надіятися на хороший бізнес уже буде марно.

Сама система бізнес центру зроблена по принципу "інтуїтивно зрозуміло" проте якщо виникають питання задавайте та шукайте відповідь всюди де можливо.

Прості поради по веденню електронного бізнесу

  1. Нелінуйтеся обновляти та наповнювати асортимент товару/послуг.
  2. Активно контактуйте з клієнтами. Тільки отримали замолення зателефонуйте клієнту, поговоріть... працюйте на імідж!
  3. Особливу увагу приділяйте вітрині магазину, новинам. В цілому стартова сторінка магазину - це лице вашого бізнесу!
  4. Якщо вам щось заважає вести торгівлю: повідомте адміністрацію бізнес центру.
  5. Надавайте достовірні та повні данні про магазин, товар, послуги.
  6. Завжди подавайте товар хочаб з одним фото, а краще всі три!

Платні послуги бізнес центру "Гекон"

  1. Надання реклами на сайті бізнес центру. 5 грн. за 1000 показів вашого банеру.
  2. Підтримка унікального інтернет імені в зоні домену бізнес центру. 10 грн. місяць або 100 грн. за рік.
  3. Відображення вашого магазину на стартовій сторінці порталу 10 грн./місяць або 100 грн. за рік

Платні послуги не обов'язкові, вони просто значно посилюють ваші позиції у порівнянні з конкурентами. Вам вирішувати хто сильніший! Для замовлення зайдіть в наш магазин :) і незабудьте в параметрах пошуку поставити опцію "Послуга".

Реклама

© 2008-2020, ЕБЦ "Гекон"
Всі права зашищено